Експерти в області здорового харчування рекомендували включити в раціон полуницю, апельсиновий сік, вівсянку і волоські горіхи. За їх словами, це одні з найефективніших продуктів для зниження рівня холестерину в крові.

Своїми порадами поділилися дієтологи Лорен Манакер (Lauren Manaker) і Нік Фулер (Nick Fuller).

Полуниця

Полуниця може стати відмінним доповненням до щоденного раціону, коли справа стосується високого холестерину. “Було виявлено, що антиоксиданти, клітковина та інші речовини в полуниці допомагають знизити рівень холестерину в крові. Крім того, вживання принаймні 1,5 склянки ягід на тиждень скорочує ризик серцевого нападу на 34%”, – розповіла Манакер.

Читайте також:  Ознака при здійсненні покупок, яка говорить про початок деменції

Натуральний апельсиновий сік

Дієтолог порекомендувала відмовитися від підсолоджених напоїв і замінити їх 100-відсотковим апельсиновим соком. “У дорослих, які споживають апельсиновий сік, нижчий рівень загального і “поганого “холестерину”, – пояснила вона.

Вівсянка

Нік Фуллер, в свою чергу, порадив починати день з порції вівсяної каші. Він зазначив, що злак є хорошим джерелом певного типу розчинної клітковини-бета-глюкана. У кишечнику вона працює як губка, що виводить зайвий холестерин. “Вибирайте мінімально оброблені вівсяні пластівці, в них вміст бета-глюкана вище”, – додав він.

Волоський горіх

Коли справа стосується перекусів, волоські горіхи можуть стати відмінним варіантом. “Недавнє дослідження, опубліковане в журналі Circulation, показує, що у людей, які щодня протягом двох років з’їдали приблизно півчашки волоських горіхів, рівень «поганого» холестерину падав в середньому на 4,3 мг/дл», – зазначила Манакер.

Читайте також:  Лікарі назвали найбільш шкідливі для здоров'я пози тіла