Турецький доктор Осман Ерк вирішив нагадати про користь волоських горіхів, які можуть позбавити безліч проблем зі здоров’ям. Відповідна публікація на сторінках видання Sözcü.

Лікар нагадав, що вчені вже довели, що волоські горіхи зменшують загрозу виникнення онкологічних недуг. Також відомо, що вони рятують від розладу інтелекту, тривожності та депресивних станів.

Більш того, цей продукт благотворно впливає на роботу серцевої та судинної систем. Щоправда, ефективність волоських горіхів проявляється лише за умови, що людина їстиме їх щодня.

За словами Ерка, медики рекомендують вживати по 5-6 плодів. При цьому необхідно дотримуватися дієти з низьким вмістом холестерину та шкідливих жирів.

Турецький медик нагадав, що в цьому продукті є величезна кількість корисних речовин і вітамінів. Волоські горіхи допомагають стабілізувати тиск, і корисні при атеросклерозі. Вони міститься амінокислота аргинин.

Вона дуже важлива для виробництва оксиду азоту, що сприяє запобіганню серцевим недугам. У тих, хто вживає препарат на регулярній основі, рідше зустрічаються захворювання центральної нервової системи. Крім цього горіхи мають антиоксидантну функцію і сприяють здоровому сну.