Маркетологи знають, як продати нам навіть той продукт, який ми не дуже любимо. Досить написати на ньому “легкий” і “корисний”. Ми підібрали 7 прикладів, які наочно показують: не варто довіряти готовій дієтичній їжі.

Знежирений йогурт

Коли виробник видаляє з йогуртів жир, вони стають не такими смачними. Тому доводиться додавати речовини, які це компенсують: цукор, кукурудзяний сироп, підсолоджувачі. Тобто, прості вуглеводи. А саме їх кількість потрібно обмежити в першу чергу, якщо ви хочете схуднути.

До того ж, немає ніяких доказів того, що жири шкідливі для фігури. Навпаки, згідно з даними американської школи спортивної медицини і дієтології, їх потрібно з’їдати не менше 30 г на добу. Оптимальна кількість при схудненні – 0,5-0,7 г на 1 кілограм маси тіла.

Хлібці

Потрібно дивитися на склад: іноді виробники під виглядом дієтичних хлібців роблять щось з білої муки, цукру і маргарину. З таким же успіхом можна з’їсти батон або слойку.

По-справжньому легким буде вважатися продукт з цільного зерна і злаків.

Хлібці

Сирок

Не дивіться на сир у складі: його там дуже скромна кількість. А ось масла і цукру-повно. Вони і надають сирним сиркам вражаючу енергетичну цінність: 400 ккал і 30 г вуглеводів на 100 г.

Сирки

Продовження на наступній сторінці: 1 2