Навесні минулого року імбир сміли з прилавків магазинів, так як з’явилася інформація про те, що він захищає від COVID-19. Хоча це і не відповідає дійсності, у даного продукту все-таки є вельми цінні для здоров’я людини властивості.

Полегшує симптоми застуди. Імбирний чай – чудовий вибір при застуді. Даний напій є потогінним, він викликає потовиділення і може застосовуватися при лікуванні лихоманки, що виникає при грипі або застуді. Навіть свіжий корінь імбиру має противірусну дію.

Допомагає при нудоті. Є дані про те, що корінь імбиру зменшує пов’язані з заколисуванням симптоми. До них відносяться запаморочення, нудота, блювота і холодний піт. Це стосується і пройшли через хірургічні операції людей, а також тих, хто страждає через нудоту в результаті хіміотерапії. Нарешті, імбир ефективний для боротьби з блювотою при токсикозі.

Полегшує біль. Лікувальні властивості імбиру пов’язані з його протизапальними характеристиками, і деякі дослідження показують, що імбирний компрес полегшує симптоми остеоартриту. Аплікації імбиру допомагають стимулювати кровообіг і заспокоювати опіки. У корені імбиру є ефірні масла, які містять гінгерол і інші активні компоненти – вони вважаються протизапальними.

Заспокоює травну систему. Імбир має репутацію вітрогінного засобу, здатного виводити надлишки газів з травної системи і заспокоювати кишечник. Ефективний цей продукт при кольках і диспепсії.

Зміцнює здоров’я серця. Дослідження на тваринах показують, що імбир допомагає контролювати рівень холестерину, знижувати ступінь пошкоджень артерії і артеріальний тиск. Це вкрай корисно для серцево-судинної системи, пише bbcgoodfood.com.