Фахівці з Американської кардіологічної асоціації в США заявляють, що існують небезпечні симптоми, що вказують на значні проблеми з серцем. Слід враховувати подібні прояви, щоб не допустити важких наслідків.

Ослаблення здоров’я і кардіологічні відхилення у багатьох людей з’являються з роками, вкрай важливо помітити їх вчасно. Першою ознакою є відчуття дискомфорту в грудях у вигляді здавлювання або болю.

Наступним симптомом фахівці вважають неприємні відчуття в руках, спині, шиї, нижньої щелепи і животі. До третьої групи небезпечних ознак ураження серця відносять нудоту, задишку, запаморочення і холодний піт.

У ряді випадків ішемічна хвороба органу розвивається внаслідок шкідливих звичок, включаючи куріння і захоплення жирною їжею. Те ж відносяться до вживання стимуляторів і алкоголю.

Підтримати здоров’я серця можна фізичними навантаженнями. Рекомендується ходьба в парку, катання на велосипеді або плавання. Вкрай важливим моментом є необхідність стежити за рівнем артеріального тиску і дотримання правильного режиму сну.