Експерти назвали 5 суперпродуктів, які благотворно впливають на мозок. Зокрема, вони підвищують концентрацію.

Звичайне насіння, яке так улюблене багатьма українцями, містить високий рівень жирних кислот Омега-3. А вони дуже важливі для підтримки здоров’я мозку. Дослідники довели, що жирні кислоти Омега-3 можуть протистояти віковим порушенням функціоналу мозку, ці кислоти зміцнюють концентрацію.

Овес теж дуже корисний для здоров’я мозку, і ось чому у деяких країнах світу день прийнято починати з тарілки вівсяної каші. Тут міститься унікальне волокно під назвою бета-глюкан, яке підвищує концентрацію і захищає мозок від наслідків старіння.

Ще одна прекрасна ідея для максимально корисного для здоров’я сніданку – яйця круто. Цей продукт допомагає підвищити рівень енергії і здатність до концентрації протягом усього дня. Справа в тому, що яйця містять холін – нутрієнт, який вважається ключовим для підтримки функціоналу мозку і печінки. Дослідники не раз доводили, що дієта, яка володіє високим рівнем холіну також пов’язана зі зниженим ризиком старечого недоумства.

Читайте також:  П'ять продуктів, які не можна розігрівати

А ось і дуже приємний інгредієнт в нашому списку – темний шоколад. В ньому повнісінько таких нутрієнтів, як залізо, магній, калій, мідь, вітаміни A, B і Е, кальцій і марганець. А ще антиоксиданти флавоноїди, що підвищують концентрацію і зміцнюють здоров’я мозку.

Який же день без чашки кави? З давніх часів відомо, що цей напій підвищує концентрацію і допомагає вирішувати серйозні інтелектуальні завдання. Тільки не переборщуйте з кавою, оскільки це потужний стимулятор, який у великих кількостях становить загрозу для серцево-судинної системи.