Масло какао – смачний суперфуд, який дає всім любителям шоколаду хороший привід для радості. Воно забезпечує здоровий спосіб задовольнити тягу до цих ласощів: при додаванні в якості додаткового інгредієнта в різні страви, масло какао може надавати їм тонкий, але вершковий смак. Ось 5 причин, включити масло какао в свій раціон.

5 корисних властивостей масла какао

1. Помірне споживання масла какао пов’язане зі зменшенням ризику інсульту, діабету і серцево-судинних захворювань.

2. Одна столова ложка цього суперфуду забезпечує 14 грамів корисного жиру, включаючи омега-3 і омега-6 жирні кислоти. Крім того, видання Health.News пише, що це масло містить фітостероли – це рослинні сполуки, які мають протизапальні властивості і знижують рівень шкідливого холестерину ЛПНЩ в крові.

3. Масло какао містить сильнодіючі антиоксидантні з’єднання – флавоноїди і жирні кислоти, такі як олеїнова кислота, пальмітинова кислота стеаринова кислота, які можуть посилювати антиоксидантну активність. Антиоксиданти можуть допомогти захистити ваш організм від окисного стресу, зміцнити імунну систему і підтримати здоров’я серцево-судинної системи.

4. Масло какао благотворно впливає на шкіру, тому його застосовувати не тільки всередину, але і зовні. Воно зволожує, живить і знімає заповнення.

5. Якщо ви хочете скоротити споживання шоколаду і солодощів, спробуйте додати в раціон масло какао – завдяки вершковому смаку, воно знижує потребу в десертах.