Гриби є смачними і поживними продуктами. Вони приносять користь для здоров’я, наприклад, покращують здоров’я вашого мозку і допомагають виглядати молодше. У них містяться речовини, яких мало в інших рослинних продуктах – мідь, залізо, фосфор, калій і селен. Ось ще 4 причини, чому гриби необхідно включити в свій раціон.

Вони можуть допомогти боротися з ознаками старіння

Згідно з дослідженням 2017 року, опублікованим в журналі Food Chemistry, гриби багаті двома сильними антиоксидантами: ерготіонеіном і глутатіоном.

І ерготіонеїн і глутатіон допомагають захистити ваш організм від фізіологічного стресу, який викликає зморшки – один з найпомітніших ознак старіння.

Вони можуть підвищити вашу пам’ять

У дослідженні, опублікованому в журналі «Хвороба Альцгеймера» в 2019 році, вчені з Національного університету Сінгапуру повідомили, що вживання двох порцій варених грибів на тиждень допомагає знизити ризик зниження когнітивних функцій.

Вони можуть дати вам природний заряд енергії

Гриби містити вітаміни групи В:

  • Тіамін (вітамін В1)
  • Рибофлавін (вітамін В2)
  • Ніацин (вітамін В3)
  • Пантотенова кислота (вітамін В5)
  • Фолат (вітамін В9)

Вітаміни групи В допомагають виробляти еритроцити, які переносять кисень по всьому організму, зміцнюють нервову систему і додають енергії.

Вони корисні для вашого серцево-судинного здоров’я

Видання Good House Keeping пише, що якщо ви хочете скоротити споживання натрію, оздоровивши таким чином серцево-судинну систему, ви можете замінити сіль грибами. Гриби надають рецептам насичений смак, тому що вони містять глутамат рибонуклеотиди, які є дивовижними сполуками, які надають їжі пікантність. Одна чашка грибів містить всього п’ять міліграмів натрію.