Денну сонливість ми звикли проганяти на роботі чашкою кави. А ось 5 напоїв, що не містять кофеїн, які справляються з цим завданням нітрохи не гірше.

Тростинний цукровий сік. З давніх часів сік цукрової тростини використовувався для очищення печінки, підтримки тепла тіла в зимові місяці, для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри і для очищення свідомості. Цей сік також підвищує рівень енергії, оскільки містить натуральні цукри.

Сік кокума. Сік рослини кокум (гарцинія індійська) допомагає травленню після обіду. Він також робить позитивний вплив на мозок, допомагаючи здійснювати процеси росту нейронів. Нарешті цей сік запобігає пошкодженню мозку за рахунок нейтралізації дії вільних радикалів. Це чудовий спалювач жиру, що підвищує рівень свіжості і енергії.

Кокосова вода. Вона містить низький рівень вуглеводів і цукру, зате достатню кількість електролітів для того, щоб ми зберігали зволоження. У кокосовій воді мало калорій, багато калію, вона дозволяє нам швидко і ефективно заміщати втрачену в ході навантажень рідину.

Апельсиновий сік. Дослідження показують, що навіть запах апельсина може зробити нас більш енергійними і бадьорими. Натуральний цукор в цьому фрукті підвищує рівень енергії. Випийте склянку апельсинового соку для того, щоб випробувати всі корисні властивості вітаміну C.

Лимонний сік. Лимонний сік добре піднімає настрій. Запах лимона сам по собі може освіжити нас. Крім того, цей сік сприяє процесам травлення після обіду, знижуючи рівень здуття. Лимон – це натуральний діуретик, що допомагає ниркам приділяти надлишкову рідину і проводити детоксикацію.