Джерела інформації, посилаючись на дослідження вчених Оксфордського університету, повідомляють про ознаки коронавірусу, яким різні люди могли перехворіти, не підозрюючи цього. Серед таких маркерів – втома, болі в животі.

Існує так званий безсимптомний коронавірус, який людина може перенести «на ногах», не здогадуючись про хворобу. В цьому випадку коронавірусна інфекція може проявлятися ознаками, які сприймаються як незначне нездужання, що не викликають тривоги.

Британські медики виділили кілька ознак того, що людина вже перехворіла коронавірусом, можливо, не знаючи цього.

Біль в животі. Її поява може вказувати на те, що в нижніх частинах легенів йде запальний процес.

Читайте також:  Доведено: політичні події справді впливають на сон людей

Діарея. Ще китайські фахівці помічали, що серед 200 осіб, які першими заразилися коронавірусом, у половини було дане порушення.

Втома, сльозотеча (інші симптоми кон’юнктивіту). Вони теж є неспецифічними ознаками коронавірусу, які часто не пов’язують з ковідом.

Багато медиків насторожено ставляться до такого перебігу коронавірусу, що не викликає типових ознак у вигляді підвищення температури, лихоманки, кашлю, болю, адже дані симптоми означають реакцію імунної системи на інфекцію. На їхню думку “безсимптомні” ковідники ризикують зіткнутися з непередбачуваними наслідками, якимись порушеннями, які можуть дати знати про себе пізніше.

Джерело: МедікФорум