Крім зволожуючих кремів при сухій шкірі нам також необхідно їсти правильну їжу. Вона допоможе донести необхідну вологу зсередини.

Жирна риба. Така риба, як лосось, скумбрія і оселедець, є багатим джерелом жирних кислот Омега-3, які роблять шкіру міцною, еластичною і зволоженою. Недолік жирних кислот може викликати сухість шкіри. Жирна риба також містить вітамін Е – один з найважливіших антиоксидантів для нашої шкіри.

Авокадо. У цьому фрукті високий вміст корисних жирів, які допомагають зберегти еластичність і підтримувати зволоження шкіри. Авокадо також є хорошим джерелом вітамінів E і C, які допомагають захистити шкіру від окисного пошкодження.

Насіння соняшнику. Відмінне джерело вітаміну Е, який є важливим антиоксидантом для шкіри. 28 грамів насіння містять 49% добової дози вітаміну Е.

Броколі. Овоч багатий вітамінами і мінералами, які важливі для здоров’я шкіри, включаючи цинк, вітаміни А і С. Він також містить лютеїн – каротиноїд, що допомагає захиститися від окисного пошкодження, яке може зробити шкіру сухою і зморшкуватою.

Помідор. Один з кращих джерел вітаміну С, важливого для здоров’я шкіри. Цей овоч також містить всі основні каротиноїди, включаючи лікопін, бета-каротин і лютеїн, які, як було доведено, захищають шкіру від пошкоджень сонцем, а також запобігають утворенню зморшок, пише The Health Site.