Якщо ви хочете, щоб дитина отримувала тільки хороші оцінки з математики, фізики та літератури, потрібно звернути увагу на її харчування. Деякі продукти позитивно позначаються на роботі дитячого мозку.

Зелені листові овочі. Шпинат і капуста кале – чудові джерела фолатів і вітамінів, які сприяють розвитку мозку. На жаль, діти часто терпіти не можуть листові овочі, але необхідно попрактикуватися в кулінарних навичках для того, щоб органічно вписати зелень в популярні серед дітей страви. Додавайте ці овочі в омлети, роли і сендвічі, які так улюблені багатьма школярами.

Йогурт. Чудове джерело вітаміну B і білків, вкрай важливих для функціоналу мозку і зростання мозкових тканин. У йогурті містяться бактерії пробіотики, корисні для травного здоров’я. Виготовляйте смачні смузі на основі йогурту зі свіжих ягід для ваших дітей.

Читайте також:  Дієтологи розкрили маловідомі корисні властивості баклажанів

Яйця. Відомо, що вони є хорошим джерелом білка, але також містять неабиякі порції холіну – нутрієнта, який відіграє ключову роль у функціонуванні і розвитку мозку. Цей суперпродукт можна додавати в найрізноманітніші страви, так що діти напевно зможуть його вживати.

Риба. Форель, сардини і тунець багаті вітаміном D і жирними кислотами Омега-3. Ці нутрієнти захищає мозок від втрати пам’яті і вікового згасання. Жирні кислоти Омега – 3 також зміцнюють імунітет дитини.

Квасоля. Відмінне джерело білка для вегетаріанців, квасоля вважається одним з кращих продуктів харчування для здоров’я мозку, вона покращує пам’ять і запобігає багато розладів, пов’язаних зі способом життя, пише The Health Site.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News