Якщо ви вирішили випити алкогольний напій, найкраще обмежитися одним в день, будь то чоловік або жінка.

Це нова порада, яку рекомендують експерти для американських дієтичних посібників для американців, які планується оновити пізніше цього року вперше за п’ять років. У керівних принципах говориться, що чоловікам слід обмежитися двома напоями в день, а жінкам – тільки одним. Ця порада діє з 1990 року.

У звіті, опублікованому 15 липня, Комітет експертів зазначив, що немає достатніх доказів на підтримку різних рекомендацій щодо алкоголю для чоловіків і жінок, і що дослідження підтримують посилення обмежень для чоловіків.

“Наше колективне здоров’я було б краще, якби люди менше пили. Багато людей неправильно тлумачать нинішню пораду, кажучи, що їм слід випивати один або два напої в день. Обмеження призначені для людей, які вже п’ють. У головних принципах говориться, що люди, які не п’ють, не повинні починати.”,- сказав доктор Тімоті Наїмі, дослідник алкоголю в Бостонському університеті і один з експертів Комітету, скликаного федеральними чиновниками.

Запропоновану порада не слід інтерпретувати як таку, що відсутність випивки в четвер означає, що ви можете випити два в п’ятницю, сказав Наїмі. Один напій еквівалентний приблизно одній банці пива або келиху вина.