В середньому доросла людина хворіє двома-трьома простудними захворюваннями на рік, а діти можуть хворіти від п’яти до восьми простудних захворювань на рік. Хвороби більш поширені взимку, і у нас все ще є коронавірус, про який потрібно турбуватися, тому важливо дбати про свою імунній системі, щоб ви могли боротися з будь-якою інфекцією, яка зустрічається на вашому шляху. Ось 5 фруктів і овочів , які допоможуть вам у цьому.

Ви не можете “підвищити” свою імунну систему, але ви можете підтримувати її роботу на оптимальному рівні, вживаючи багато фруктів і овочів, передає Express.

Червоний перець

Червоний перець середнього розміру пропонує 152 мг вітаміну С! Це в два рази більше вітаміну С в порівнянні з апельсином, і він може допомогти організму боротися з інфекцією, стимулюючи вироблення лейкоцитів.

Броколі

Овоч містить високий рівень імуностимулюючого вітаміну С і антиоксидантів, які допомагають боротися з вільними радикалами. Броколі також містить цинк, залізо, магній і калій, які підтримують організм і підтримують оптимальну роботу імунної системи, а вітаміни групи в допомагають підтримувати рівень енергії.

Солодка картопля

Містить бета-каротин і високий рівень вітаміну А, який може допомогти зменшити запалення і підвищити імунну функцію. Солодка картопля також містить вітаміни С і В6.

Ехінацея

Ехінацея популярна в засобах від застуди завдяки своїй ролі імуностимулятора, який може допомогти підвищити функцію лейкоцитів. Це популярна очищаюча рослина, яку регулярно додають в чай для підвищення імунітету, так що Ви знаєте, що вона дійсно працює.

Яблука

Дослідження показали, що яблука можуть допомогти поліпшити здоров’я кишечника і забезпечити високий рівень вітаміну С, який допомагає підтримувати здоров’я організму. Завдяки великій кількості клітковини і антиоксидантів користь яблук виходить далеко за рамки простої користі для імунної системи.