Робота може забирати багато часу і сил, але якщо вам потрібно швидко підбадьоритися, заманливо просто замовити велику чашку кави. Але замість того, щоб пити солодку каву або енергетичні напої з шкідливими хімічними речовинами, краще приготувати свої власні поживні закуски, котрі підвищують енергію та будуть тримати вас в формі.

Арахісове масло з яблуками

Зробіть смачну закуску, додавши трохи натурального арахісового масла в шматочки яблука. Арахісове масло містить клітковину, корисні жири і білки, які допомагають вам почувати себе ситим і стабілізують рівень цукру в крові.

Хумус з морквою

Хумус містить клітковину, корисні жири і білок, а морква багата бета-каротином, попередником вітаміну А, який може зміцнити ваш імунітет і здоров’я очей.

Мандарини та мигдаль

Це зручна і поживна робоча закуска. Ці продукти містять клітковину, корисні жири і білки, які можуть змусити вас почувати себе ситим довше.

Сухофрукти і горіхи

Створіть здорову суміш закусок, що не псується, поєднуючи сухофрукти і горіхи.

Цей дует поєднує в собі три макроелементи: вуглеводи з сухофруктів, корисні жири і білок з горіхів. Обидва продукти також містять багато клітковини, яка допоможе вам відчувати себе ситим між прийомами їжі.

Грецький йогурт

Простий, несолодкий грецький йогурт – корисна закуска. Він також містить більше білка, ніж звичайний йогурт.