Навколо здоров’я людини ходить чимало розмов, але не всі з них правдиві. Колись хтось сказав, що сіль згубна для організму, гробить здоров’я, і всі досі вірять в таку нісенітницю, хоча вже давно доведено, що тільки надлишок солі призводить до руйнівної дії. Тому важливо звернути увагу на правду, а не слухати і приймати на віру всі наявні помилки. У нашому матеріалі ви знайдете п’ять найпоширеніших міфів про здоров’я.

Міф 1: від укусу тарантула всі люди вмирають

Даний міф підкріплений, мабуть, тільки голлівудськими фільмами. Сперечатися складно: укус тарантула дійсно отруйний і не варто недооцінювати небезпеку для здоров’я. Однак навряд чи він доведе до смерті, якщо вчасно надати допомогу. Ну хіба що варто побоюватися тим, у кого є алергія на отруту пухнастого павука, що в світі зустрічається із завидною рідкістю.

Читайте також:  Симптоми артриту: два ключові моменти, щоб оперативно відвідати лікаря

Міф 2: у сліпих людей перед очима “чорний екран”

Саме так ми собі уявляємо, що відчувають сліпі люди. Нібито вони бачать тільки темряву і нічого більше. Однак багато людей з дуже поганим зором і без такого здатні розрізняти обриси предметів і навіть успішно роблять це при спробі як слід сконцентруватися. Ну і тим більше вони бачать сни, так що це не більше ніж міф.

Міф 3: від бюстгальтера буває рак грудей

Деякі жінки принципово не носять бюстгальтер, вважаючи, що це негативно позначається на здоров’ї їхніх грудей. Цією страшилкою вони лякають і інших, хоча наукових підтверджень даному факту так і не знайдено. Тому можна без побоювань носити бюстгальтер. Важливо, щоб він ідеально підходив саме вашому типу фігури, не здавлював і не стискав, щоб не завдавав дискомфорту.

Читайте також:  Названа найбільш корисна зелень

Міф 4: після пошкоджень хребта неможливо відновитися

Здоров’я хребта визначає здоров’я людини в цілому. Людина, котра пошкодила спину навряд чи зможе повноцінно ходити і навіть рухатися. Принаймні так вважають більшість людей на нашій планеті. Однак сучасна медицина доводить зворотне. Люди навіть з найсерйознішими травмами відновлюються, встають на ноги навіть в самих, здавалося б, безнадійних випадках.

Міф 5: люди переохолоджуються тільки на морозі

Переохолодження утворено від слово “холод”, звідси і плутанина з поняттями. Багато хто вважає, що це можливо тільки при морозах. Але навіть у спеку можливо заробити переохолодження. Наприклад, після довгого купання. Навряд чи людина в такій ситуації замерзне до смерті, але ось заробити запалення легенів цілком можливо.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News