Відома дієтологиня, кандидат медичних наук в області дієтології Маргарита Корольова розповіла, яка кількість з’їдених яєць протягом тижня вважається оптимальною. За словами експерта, це чотири штуки.

Курячі яйця були названі іспанськими фахівцями найкращим простим продуктом, що сприяє схудненню. Скидати зайві кілограми допомагає яєчний білок, що дають тривале відчуття ситості, розповіли вони. Маргарита Корольова підтримує зарубіжних колег: вони зазначила, що білок яйця максимально адаптований до людського організму і містить практично всі амінокислоти, до того ж багатим джерелом білка є їх жовток.

В ефірі НСН уточнила, скільки яєць оптимально з’їдати за тиждень-це чотири штуки.

Читайте також:  Ось що відбувається з тілом, коли людина кидає курити

“Багатьом важливо і потрібно їсти яйце, мати його в раціоні. Продукт можна готувати в будь-якому вигляді: варити, робити омлет, яєчню, додавати в салат”, – сказала експертка.

У той же час, розповіла лікар, частина людей не дуже добре переносить яйця. Подібна обмежена переносимість обумовлена зробленими в дитинстві щепленнями, які були сформовані на основі курячого яйця. В такому випадку можуть не засвоюватися належним чином ні білок, ні жовток.

Тим, хто прагне схуднути, Корольова порадила не обмежувати список тваринних продуктів в раціоні тільки яйцями. Вона заявила, що для підтримки здорової ваги харчування має бути різноманітним і включати численні продукти.

Читайте також:  Життя у неблагополучному районі робить людину товстою та впливає на мікроструктуру мозку