Знаменита в Індії лікарка-дієтологиня Пуджа Махіджа поділилася думкою про необхідність вживати в сезон коронавірусу певні вітаміни і мінерали, які зміцнюють і підтримують імунітет.

Індійська лікарка поділилася відео в Instagram, в якому висловила думку про важливість заходів щодо посилення імунітету в ситуації пандемії нового коронавірусу. Вона назвала 5 найважливіших речовин, які повинні бути присутніми в раціоні людей зараз.

Вітамін С. Вважається кращим для зміцнення імунної системи. Отримувати його можна з цитрусових, зелених листових овочів і капусти, солодкого перцю, брюссельської капусти, полуниці, картоплі.

Вітамін Е. Як і попередній, є потужним антиоксидантом, який допомагає імунітету краще відбивати інфекції. Мигдаль, арахіс, фундук, насіння соняшнику, шпинат, броколі – все це багаті джерела речовини.

Читайте також:  Ці 5 продуктів стимулюють травлення

Вітамін А. Необхідний для нормального стану слизових оболонок носа, бронхів, інших органів. Завдяки важливій речовині слизові захищаються від інфекцій, захворювань шкіри, легенів. Ним забезпечують продукти оранжевого забарвлення: морква, гарбуз, диня та інші.

Вітамін D. Його недолік збільшує ризик респіраторних ускладнень, послаблює імунітет. Лікарка радить збільшити споживання таких продуктів, як жирна риба (лосось, скумбрія, тунець, сардини), цільні злаки.

Цинк. Речовина впливає на те, як організм реагує на патогени із зовнішнього середовища, регулює відповідну силу імунітету. Також рівень цинку в організмі може виявитися принципово важливим в процесі захворювання або одужання людини. Знайти його можна в крабах, пісному м’ясі і птиці, печених бобах, йогурті, нуті.

Читайте також:  При анемії та падінні рівня гемоглобіну потрібно перевіритись на рак