Знизити вагу без виснажливих фізичних навантажень допомагають так звані жироспалювальні напої, – про них дієтологи розповіли на сторінках британської газети Daily Star.

Кращим напоєм для тих, що худнуть людей експерти дружно визнали зелений чай. Цей напій вони порадили вживати щодня по 2-3 чашки. Зелений чай антиоксидантні речовинами флавоноїдами, а також містить кофеїн – подібний коктейль сприяє прискоренню метаболічних процесів, за рахунок чого тіло швидше витрачає для своїх потреб жир.

На другому місці за ефективністю-томатний сік, який добре знижує рівень холестерину в судинах і крові. Фахівці констатували: вживання однієї склянки томатного соку в день дозволяє втратити на 50% більше жиру в області талії в порівнянні з тими, хто його не п’є.

Третій рядок рейтингу зайняв яблучний оцет, який рекомендується вживати в обсязі 2-3 столових ложок в день (в склянці з водою). Таке пиття також інтенсифікує виробництво енергії за рахунок використання жирових клітин.

Четвертим був названий напій з води і імбиру. 1,5 чайної ложки натертого імбиру заливаються на 10 хвилин гарячою водою і додаються потім в склянку теплої води. Імбирний напій захищає від переїдання – завдяки йому довше тримається відчуття ситості.

П’яте місце дісталося простій воді. Кілька склянок в день активізують травлення і виведення відпрацьованих жирів і токсинів з організму.

Раніше ми писали про те, що вченими був названий кращий доступний напій проти діабету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПОРАДИ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ АПЕТИТУ

10 ПРАВИЛ СХУДНЕННЯ, ЯКІ ДІЙСНО ПРАЦЮЮТЬ

Джерело: МедікФорум