Ранок є часом доби, від якого багато в чому залежить, як ви проведете день. При цьому зробити ранок бадьорим не складно – достатньо знати, які напої допомагають швидше прокинутися і налаштуватися на робочий лад.

Кокосове молоко

Цей натуральний напій містить природну воду, збагачену калієм. Тому він відмінно втамовує спрагу і заряджає енергією, а також вітамінами B, С і корисними мікроелементами. Крім того, кокосове молоко містить клітковину, необхідну для метаболізму, і лауриновую кислоту, яка є ефективними противірусним і антибактеріальним засобом.

Маття

Це корисний напій бадьорить не гірше кави. Японський зелений чай не випадково є улюбленим продуктом у любителів здорового способу життя – в ньому міститься багато антиоксидантів, він очищає організм і активує обмінні процеси і роботу мозку, пише портал InMyRoom. Речовина L-теанін, що міститься в матці, сприяє поліпшенню настрою і активізує розумову активність.

Читайте також:  Лікар розповів, чи може алкоголь спровокувати рак печінки

Кава

Відомі підбадьорливі властивості цього улюбленого багатьма напою, але якщо зварити його, вміло розставивши смакові акценти і додавши потрібні спеції, то цей напій стане кращим в номінації “смачного будильника”. Незважаючи на те що кава має досить противників, в помірних дозах напій лише зміцнює здоров’я і піднімає настрій.

Гарячий шоколад

Напередодні ранкових заморозків багатьом припаде до душі варіант з гарячим шоколадом. З корисних речовин в ньому міститься танін, що сприяє виведенню шлаків з організму. Гарячий шоколад допомагає сконцентруватися, покращує роботу мозку і підвищує працездатність і стресостійкість.

Чай

Який би чай ви не вибрали на сніданок, це буде натуральний енергетик. І зелений, і чорний чай володіє відмінними тонізуючими властивостями через міститься в ньому кофеїну. Напій також збагачує організм вітамінами і заповнюють водний баланс. А завдяки добавкам у вигляді лимона або імбиру ваш ранковий чай буде володіти ще й протизапальним ефектом і поліпшує настрій яскравим смаком.

Читайте також:  Додайте цей фрукт у напої, щоб знизити холестерин