Навряд чи можна знайти людину, яка хоч раз не стикалася б з сильними головними болями. Крім традиційних знеболюючих таблеток існують і інші більш натуральні методи вирішення цієї проблеми.

Ефірні олії. Особливо ефективні олії м’яти, лаванди і розмарину. У науки є докази того, що вони дещо зменшують напруженість больових волокон, залучених у процесі мігрені, а також знижують запалення. Не очікуйте від них занадто великого ефекту, але деяке розслаблення вони забезпечити здатні.

Холодні компреси. Коли ви відчуваєте настання головних болів, спробуйте скористатися компресом. Холодний компрес стимулює нервові закінчення в обличчі і шкірі голови, які передають сигнали в мозок про тимчасове виключення больових рецепторів.

Імбир. Напад головного болю також може спровокувати і неприємне відчуття в животі. Імбирний чай в цьому плані надасть всебічну допомогу, він має протизапальну дію.

Кофеїн. Прекрасна причина для того, щоб випити міцнішої кави. Кава звужує кровоносні судини в голові, що зменшує рівень болю.

Акупресура. Традиційна китайська практика, що допомагає зменшити показники болю за рахунок тиску на певні частини тіла. Деяким людям допомагає досить добре, на інших не робить ні найменшого ефекту.

Джерело: МедікФорум