ГоловнаНовини Здоров'яЛікар назвав симптоми, які вказують на схильність до інфаркту влітку

Лікар назвав симптоми, які вказують на схильність до інфаркту влітку

Лікар і телеведучий Сергій Агапкін розповів, які симптоми можуть говорити про те, що у людини є схильність до розвитку літнього інфаркту.

Інфаркт

Інфаркти міокарда часто зустрічаються в лікарській практиці саме влітку. Навіть у здорової людини влітку серце може страждати від нестачі кисню в повітрі і може з’являтися задишка. Якщо ж серцево-судинна система ослаблена хронічними порушеннями, ймовірність постраждати від інфаркту збільшується в рази.

Лікар, один з провідних телепрограми «Про найголовніше» Сергій Агапкин розповів про симптоми, які вказують на таку схильність до серцевого нападу.

Зокрема, каже лікар, якщо людині важко підніматися вгору по сходах, він ризикує стати жертвою можливого влітку інфаркту.

Читайте також:  10 секретів схуднення, які знають тільки лікарі

«Якщо на 1-2 поверхах вам довелося зупинитися і перепочити, значить, серце відчуває велике навантаження, а ви знаходитесь в групі ризику інфаркту міокарда», – зауважив експерт.

Також, за словами Агапкіна, ризикують люди з болем в спині – наприклад, вони час від часу відчувають біль між лопатками. Якщо при цьому відчувається і короткочасне оніміння лівої або правої руки, скоріше за все, є проблеми з серцем.

Інший характерний симптом-це погіршення самопочуття при будь-якому фізичному навантаженні.

“Люди, які від будь-якого навантаження в теплу погоду відчуває слабкість, запаморочення, загрудинні болі, ризикують «заробити» інфаркт», – застеріг лікар.

Читайте також:  6 простих правил для запобігання панкреатиту і раку підшлункової залози

При вищеописаних симптомах, підкреслює медик, необхідно звернутися до фахівців і обстежитися.

Самим небезпечним симптомом Агапкін назвав біль за грудиною давить пекучого характеру, яка може віддаватися в щелепу, руки або лопатки і супроводжується страхом смерті. Така картина нерідко спостерігається у людей перед тим, як у них трапляється інфаркт. Як правило, ця симптоматика пов’язана з серйозними серцевими порушеннями.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News