Кожен місяць вчені отримують все нові докази того, наскільки важлива мікрофлора кишечника для всіх аспектів нашого здоров’я. І ось кілька способів, які дозволяють зміцнити здоров’я цього органу.

Відмовтеся від штучних підсолоджувачів. Подібного роду підсолоджувачі є популярною альтернативою цукру. Однак дослідники з’ясували, що ці підсолоджувачі призводять до зміни мікробіома кишечника і стрибків рівня цукру в крові.

Вибирайте ферментовані продукти харчування. Процес виготовлення ферментованих, тобто продуктів харчування, що зазнали бродіння включає використання бактерій або дріжджів, які конвертують цукор в їжі органічні кислоти або спирт. Ці продукти харчування багаті лактобактеріями, які творять справжні чудеса зі здоров’ям нашого кишечника.

Читайте також:  Високий холестерин: шість ознак на ногах, які попереджають про небезпечний стан

Вживайте їжу з клітковиною. Їжа, яка містить високий рівень клітковини з великим трудом перетравлюється в організмі, однак певні бактерії в кишечнику можуть розщеплювати ці продукти харчування, які стимулюють їх зростання. Частіше купуйте цільнозернові продукти.

Пийте зелений чай. Це багатюще джерело поліфенолів – рослинних компонентів, які знижують артеріальний тиск, запальні процеси і показники холестерину.

Дотримуйтесь рослинної дієти. Харчування на основі овочів і фруктів дуже корисно для нашого самопочуття в цілому. Також можна поліпшити здоров’я кишечника за допомогою рослинних продуктів, як неодноразово показували дослідження.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News