Кондиціонер покликаний полегшити життя мільйонів людей – у спеку він помітно охолоджує повітря і приносить задоволення. Однак про його негативні якості слід знати кожному, щоб не зіткнутися з відвертою шкодою. Розглянемо докладно небезпечні наслідки перебування під кондиціонером.

Наслідок №1: забруднення повітря

Згідно з численними дослідженнями, повітря в приміщеннях істотно забруднене, якщо там використовуються кондиціонери. У будинку або офісі можуть циркулювати алергени, від чого людина постійно чхає і у неї утворюються інші ознаки реакції. У тому числі з’являються свербіж, головні болі, запаморочення, утруднене дихання. Симптоми стануть набагато сильнішими, якщо кондиціонер не обслуговується належним чином, не чиститься роками.

Наслідок №2: сухість шкіри і слизових

Висушити шкіру-легко. У такій небезпечній ситуації можна використовувати різні зволожуючі речовини, щоб знизити лущення, дискомфорт, свербіж. Нерідко утворюється і сухість слизових носа і ротової порожнини. Допоможе відновлення водного балансу за допомогою пиття.

Наслідок №3: застуди, респіраторні хвороби

Так як відбувається висихання слизових оболонок респіраторного тракту, неминучі симптоми простудних захворювань або повне захворювання. Інфекції верхніх дихальних шляхів набагато простіше проникають в організм. Для усунення подібної небезпеки слід встановити вдома або в офісі зволожувач повітря.

Наслідок № 4: непереносимість тепла

Коли люди багато часу проводять в приміщенні, де встановлені кондиціонери, виходячи на вулицю, їм стає максимально не комфортно. Вони практично відразу відчувають себе погано, так як не переносять тепло. Даний стан супроводжується головними болями, запамороченням, тепловим ударом, утрудненим диханням.

Наслідок №5: інфекційні недуги

Довго перебуваючи під впливом кондиціонера, не варто дивуватися тому, що до тебе починають «липнути» інфекції. Висушені носові проходи сприяють проникненню небезпечних мікроорганізмів. Також можливе подразнення слизових оболонок.