Нирки відіграють важливу роль у підтримці здорових функцій організму, адже цей орган фільтрує токсини. Фахівці в області харчування назвали п’ять продуктів, які особливо ефективно покращують стан нирок.

Одним з кращих продуктів для нирок дослідники вважають цвітну капусту. За їх словами, цей вид капусти завдяки великій кількості вітаміну C, фолієвої кислоти і волокон сприяє зниженню рівня цукру в крові. Крім того, стан нирок може покращувати звичайна морква: бета-каротин, що міститься в ній допомагає в регулюванні артеріального тиску. Підвищений цукор в крові і гіпертонія – це відома причина погіршення ниркових функцій.

Інший продукт, корисний для нирок, – яблука. Дослідження показують, що яблука захищають нирки від пошкоджень за рахунок своєї насиченості пектином. Дана речовина є натуральним абсорбентом, вона пов’язує і виводить з організму токсичні компоненти.

Читайте також:  Щоденне вживання молока пов'язали із підвищеним ризиком розвитку раку

Сповільнювати прогресування ниркових порушень може регулярне вживання цибулі. Вчені пояснюють, що до складу цибулі входить речовина простагландин, здатна запобігати в’язкості крові і тим самим зменшувати артеріальний тиск.

Крім цього прекрасним засобом профілактики ниркової недостатності є часник. У ньому присутні антиоксиданти, які діють як протизапальні компоненти.

Раніше ми давали поради, які допоможуть зберегти нирки здоровими.

Джерело: МедікФорум