Ви турбуєтеся про здоров’я нирок? У вас більш високий ризик розвитку ниркової недостатності або інших захворювань цих органів? Якщо так, зверніть увагу на наведені нижче рекомендації і починайте захищати свої нирки від будь-яких ускладнень. Ми зібрали поради, як убезпечити свої нирки від шкідливого впливу.

Що потрібно знати про здоров’я нирок?

Ваші нирки маленькі, бобовидні органи, розміром з невеликий кулак. Вони розташовані під ребрами, ближче до середньої частини спини. Їх належне функціонування надзвичайно важливо для загального стану вашого здоров’я, особливо якщо врахувати, що їх основними завданнями є збереження чистоти крові, хімічний баланс клітинних процесів і видалення токсинів і відходів з організму.

Нирки також відповідальні за контроль обсягу позаклітинних рідин, рівнів електролітів та підтримання належного рівня рН внутрішнього середовища вашого тіла.

Крім того, нирки беруть участь у виробленні певних гормонів, які регулюють виробництво еритроцитів, а також є ключем до підтримання артеріального тиску на правильному рівні.

З цієї причини важливо дотримуватися здорових звичок, як харчування, так і способу життя. Це робиться для запобігання розвитку різних захворювань нирок.

Ці 6 найбільш типових рад по догляду за нирками кожен з нас повинен застосовувати на практиці з сьогоднішнього дня, щоб забезпечити хороше здоров’я всього організму.

1.Здорове харчування

Хоча багато людей повністю ігнорують цю проблему, ви повинні пам’ятати, що звички в їжі мають величезне значення, коли справа доходить до здоров’я нирок.

В цілому, майте на увазі, що натуральні продукти харчування рекомендуються для хорошого здоров’я і хорошого самопочуття, в той час як всі види оброблених продуктів і велику кількість цукру підвищують ризик різних захворювань і інфекцій, пов’язаних не тільки з нирками, але й з іншими органами.

•Збільшити кількість споживаних свіжих фруктів і овочів.

•Збагатіть свій щоденний раціон джерелом здорових омега-3 жирів, наприклад, додавши такі продукти, як насіння, горіхи і рибу.

•Замініть борошно рафінованими продуктами на основі цільнозернового борошна.

•Обмежте споживання червоного м’яса та продуктів з високим вмістом жиру.

•Уникайте вживання консервованого м’яса і картоплі фрі.

•Спробуйте зменшити кількість споживаної солі і цукру.

2. Пийте більше води

Пити багато води протягом дня – похвальна звичка, яка підтримує правильне функціонування всіх органів і систем у вашому тілі.

Вода є невід’ємним компонентом, що забезпечує ефективну фільтрацію токсинів з крові і очищення вашого організму.

•Пийте принаймні 6-8 склянок води в день.

•Регулярно пийте чай, настої, фруктові соки або інші здорові напої з високим вмістом води.

•Уникайте штучно підсолоджених або газованих напоїв.

3. Уникайте вживання тютюну в будь-якій формі

Хоча куріння зазвичай пов’язане з респіраторними захворюваннями важливо завжди пам’ятати, що тютюн також робить украй негативний вплив і на інші органи нашого організму. Куріння також невід’ємно пов’язано з виникненням інших хронічних захворювань.

Токсичні з’єднання в сигаретах негативно впливають на стан наших нирок і серцево-судинної системи.

Фактично, курці навіть в три рази частіше страждають від різних типів захворювань, таких як ниркова недостатність порівняно з некурящими.

•Уникайте куріння тютюну будь-якою ціною. Якщо вам не вдається позбутися від цієї шкідливої звички самостійно, зверніться за професійною підтримкою.

4. Обмежте кількість прийнятих ліків, якщо це можливо

Зазвичай ми звикли лікувати всі наші хвороби за допомогою ліків, що призначаються лікарем або ліків, які купуються в аптеках без рецепту.

Але багато хто і не підозрюють, що використання таких препаратів у надлишкових кількостях може прискорити погіршення функції та ефективності наших нирок з плином часу.

•Приймайте лікарські препарати тільки в разі крайньої необхідності і бажано тільки під наглядом фахівця.

•Уникайте надмірного використання болезаспокійливих засобів, антибіотиків і протизаплідних протизапальних препаратів.

•Використовуйте тільки запропоновану дозу, не піддавайтеся спокусі збільшити дозування. Будьте в курсі можливих побічних ефектів і потенційних взаємодій з іншими препаратами.

•Вибирайте традиційні методи і ліки на основі натуральних інгредієнтів.

5. Знайдіть час для фізичних вправ

Регулярні вправи не тільки допомагають підтримувати правильну вагу тіла, але і стимулюють загальне самопочуття і покращує фізичну форму не тільки у фізичному сенсі, але і наших внутрішніх органів, які, природно, включають в себе нирки.

Фізична активність також допомагає оптимізувати наші метаболічні процеси, що значно підвищує ефективність видалення речовин, які є відходами після метаболічних процесів і які накопичуються у великих кількостях у крові.

У той же час, це абсолютно природний спосіб контролювати занадто високий кров’яний тиск і затримку рідини в організмі, то є два основних фактори, що перешкоджають нормальному функціонуванню наших нирок.

•Виділяйте мінімум 30 хвилин в день для стандартного набору фізичних вправ.

•Якщо у вас немає часу на спортзал, просто тренуйтеся вдома як мінімум 3 рази в тиждень.

6. Регулярно проводите детоксикацію нирок

Нирки – видільні органи, які в хорошому стані також мають здатність до самоочищення.

Однак через надмірне накопичення токсинів і неправильного харчування з великою кількістю натрію і жирів, часто необхідно підтримувати ці процеси самоочищення, щоб забезпечити повну детоксикацію наших нирок.

•Пийте фруктові та овочеві коктейлі з сечогінними та миючими властивостями.

•Застосуйте на практиці правильно підібраний план для детоксикації вашого тіла, уникаючи надмірного споживання жирів, цукру і солі.

•Додайте фрукти і коктейлі в свій раціон з властивостями, які дозволяють ефективно видаляти токсини з організму.

Звичайно, незалежно від всіх перерахованих вище рекомендацій, також важливо регулярно проходити медичне обстеження.