Секрет довгого і здорового життя насправді зводиться до правильних повсякденних звичок. На думку провідних експертів в галузі охорони здоров’я, дожити до похилого віку можна, включивши в щоденний раціон один напій.

Йдеться про чай з імбиром. Відомо, що останній благотворно впливає на травлення, проте його надмірне вживання може привести до печії і діареї.

Крім того, імбир допомагає контролювати високий кров’яний тиск. Цей ефект пов’язують з вмістом в ньому саліцилатів, які діють як розріджувач крові, пише Express.

Дослідження також показали, що коренеплід майже вдвічі корисніше в поєднанні з зеленим чаєм. З’ясувалося, що він значно знижує рівень тригліцеридів і «поганого» холестерину в крові.

Більш того, імбир володіє унікальними протираковими властивостями. Вчені пов’язують це з речовиною під назвою 6-гінгерол, яке у великій кількості міститься в сирому коренеплоді. Було встановлено, що воно ефективно знижує запалення в товстій кишці, запобігаючи появі злоякісних клітин. Крім того, гінгерол бореться з клітинним стресом, що викликає старіння. Імбир також використовується як натуральний засіб, що допомагає полегшити біль і зміцнити імунну систему.