Деякі вітаміни можуть дати людям такий необхідний заряд енергії у холодні зимові місяці.

Вітаміни та мінерали вважаються життєво важливими поживними речовинами для підтримки людського організму в хорошому робочому стані, але в міру зміни сезонів деякі вітаміни можуть бути ефективнішими, даючи нам найкращий імпульс, пише Express.

Люди можуть отримувати багато з них через продукти харчування і, звичайно, добавки, тому може бути корисно знати, на що слід звернути особливу увагу в зимові місяці.

Вітамін Д

Низький рівень вітаміну D пов’язаний із низкою різних проблем зі здоров’ям. Це включає більш високий ризик поганого стану опорно-рухового апарату, такого як рахіт, остеомаляція, падіння та слабка м’язова сила. Ознаками дефіциту вітаміну D є почуття втоми, біль у кістках, м’язова слабкість, біль, судоми чи тривога і депресія».

Вітамін В12

Дослідження показали, що вітамін B12 може значно впливати на підвищення рівня енергії та поліпшення настрою.

«Він відіграє життєво важливу роль у виробництві серотоніну, також відомого як гормон щастя. Якщо ви з тих, хто бореться із сонливістю в зимові місяці — темні вечори та холодна погода не сприяють нам — це має стати одним із основних продуктів у вашому раціоні прийому вітамінів».

Вітамін А

Іншим вітаміном, необхідним для боротьби із зимовими застудами, є вітамін А, який допомагає збільшити вироблення та зростання імунних клітин.

Цинк

Цинк є ще одним наріжним каменем вітаміну для всіх, хто бажає захистити себе від зимових комах.

“Ця неймовірна поживна речовина допомагає нашому організму створювати нові клітини та ферменти, переробляти вуглеводи, жири та білки в їжі, а також збільшує швидкість загоєння м’язів та ран”.

Вітамін C

Вітамін С є ще однією поживною речовиною, яка зазвичай рекомендується для забезпечення гарного зимового заряду.

“Вітамін С відомий своєю важливою роботою з імунітетом. Вітамін С забезпечує антиоксидантний захист і може стимулювати імунні клітини до дії”.