Влітку важливо не тільки більше пити води, а й вживати корисні для здоров’я продукти харчування. А ось 5 найбільш шкідливих різновидів.

Шашлик. Більшість українців негативно поставляться до включення в рейтинг шкідливих продуктів мало не улюблених літніх ласощів. Але приготоване на відкритому вогні м’ясо містить тваринні білки, здатні викликати пухлини. Якщо вам так подобається процес розведення вогню і приготування їжі на вугіллі, готуйте овочі. Якщо ж без м’яса ніяк не обійтися, розріжте його на найдрібніші шматочки, щоб не допустити обвуглювання.

Морозиво. Невже і ці літні ласощі шкідливі? Якщо вам хочеться охолодитися в спеку, поставте в холодильник йогурт або напої без цукру. У половині чашці ванільного морозива цілих 145 калорій, але кого наситить ця половина? А ще в ній 58 мг натрію, 8 г жиру, 17 г вуглеводів і 32 мг холестерину.

Гостра їжа. Чому її не рекомендується їсти саме влітку? А тому, що в жарку пору після вживання гострого організм виробляє додаткову кількість тепла. За це відповідає компонент капсаїцин, і викликає характерний гострий присмак.

Чай і кава. Популярні гарячі напої, що підвищують температуру тіла в той час, коли нам хочеться охолоджуватися. Кава з цукром додатково ще й викликають зневоднення.

Соус. У багатьох соусах великий показник калорій, вони викликають здуття і загальмованість. А в деяких надлишок MSG (глутамату натрію) і солі. MSG здатний провокувати розвиток астми, головних болів і навіть травм мозку, пише https://www.thehealthsite.com/photo-gallery/5-summer-foods-you-should-avoid-completely-740547/sauces-740549/.