Фрукти і ягоди – це завжди корисно, проте далеко не всі з них містять мало калорій. Експерти назвали сім фруктів з максимально низьким вмістом вуглеводів, які ідеально підходять для тих, хто дотримується суворої дієти.

Першим таким фруктом, вірніше ягодою, фахівці називають полуницю. У цілій тарілці полуниці, відзначають експерти, міститься всього 11 грамів вуглеводів. Схожими характеристиками відрізняється і малина, в 100 грамах якої міститься менше 5 грам вуглеводів. Більш того, настільки ж низькою калорійною цінністю відрізняються смородина з ожиною. А ось одним з найнесподіваніших фруктів в цьому списку виявився авокадо, який нерідко називають досить ситним. Як виявилося, авокадо ідеально підходить навіть для найсуворіших низьковуглеводних дієт, оскільки в 100 грамах цього продукту міститься рекордно низька кількість вуглеводів – всього 3,5 грама.

Наступним обов’язковим компонентом практично будь-якої дієти називають абрикос, який порадує всього 4 грамами вуглеводів і 17 калоріями на 100 грам продукту. Оптимальним способом його застосування вважається додавання в мюслі або в якості закуски. Без побоювань надлишку поживних речовин будь-хто, хто дотримується дієти, може також їсти кавуни. Ця соковита, солодка і водяниста літня ягода також містить вкрай мало вуглеводів – на рівні 11 грамів в цілій тарілці.

Передостаннє за списком, але не за значимістю місце дісталося ківі з точно такими ж показниками за вмістом вуглеводів, як у полуниці або кавуна. При цьому, додають автори рейтингу, вживаючи ківі, людина може легко задовольнити щоденну потребу організму у вітаміні С. нарешті, масу користі несе в собі апельсин, вичавлений вранці в якості соку. Та й під час дієти, яка має на увазі зведення вуглеводів в раціоні до мінімальних значень, цей фрукт не зіпсує загального ефекту, оскільки в 100 його грамах фахівці нарахували всього 8,3 грама вуглеводів.