Нікому з нас не уникнути старіння, і практика показує, що криза середнього віку теж дуже поширене явище. Щоправда, якщо його вчасно розпізнати, то впоратися з ним буде легше.

Постійне відчуття власного нещастя

Криза середнього віку зазвичай супроводжується почуттям нещастя більшу частину часу. Це може вплинути на вас емоційно, що, у свою чергу, здатне відбитися на дієті та режимі сну. Постійне почуття нещастя заважає жити.

Зміни у поведінці

Криза середнього віку також може призвести до певних змін у поведінці людини. Люди можуть бути більш примхливими, ніж раніше, постійно дратівливими чи злими. Знайте, що ці поведінкові зміни відбуваються лише тому, що люди незадоволені своїм життям, і єдиний спосіб відчути себе краще знову мати мету.

Почуття незадоволеності

Коли ми досягаємо певного віку, то починаємо задаватися питанням, чи справді наше життя таке, яким ми хотіли його бачити. Найчастіше це не зовсім так, як ми сподівалися. Деякі люди, можливо, не досягли своєї мети до цього віку, і через це вони втрачають подальшу мету в житті, і саме тоді починається криза середнього віку. Люди можуть бути вкрай незадоволені всім у своєму житті. Кожен аспект життя може здаватися їм марним.

Відносини

Багато людей ухиляються від уже існуючих стосунків, чи це шлюб чи спільне проживання, бойфренд чи дівчина, яких вони люблять. Але здебільшого одружені люди відчувають це частіше, ніж інші. Подружня невірність — дуже поширена ознака кризи середнього віку. Бажання людей стають більш домінуючими, ніж почуття чи мораль.

Тяга до ізольованості

Деякі люди можуть виявляти інтерес до громадських заходів, таких як вечірки, заходи, прогулянки на свіжому повітрі або навіть поїздки у відпустку. А ось бажання побути на самоті є поширеною ознакою нещастя, викликаного чимось, і це також може бути пов’язане із кризою середнього віку.