Нове дослідження показало, що вживання трьох трав’яних чаїв допоможе уповільнити процес старіння.

Коли справа доходить до підтримки здоров’я, багато хто з нас усвідомлює, що наша дієта може вплинути. Певні продукти можуть підвищити ризик потенційно небезпечних станів, таких як високий рівень холестерину та високий кров’яний тиск. Нове дослідження показало, що напої можуть впливати.

Ройбуш, гібіскус і мате можуть зменшити окислювальний стрес – дисбаланс між вільними радикалами та антиоксидантами у вашому організмі – який пов’язаний зі старінням та віковими захворюваннями, пише Express.

Старіння характеризується тимчасовим зниженням фізіологічних можливостей, а окислювальний стрес є характерною рисою старіння та вікових розладів.

Такий окисний стан пов’язаний зі зниженням ефективних механізмів клітинного відновлення, частотою посттрансляційного глікування білків, мітохондріальною дисфункцією та нейродегенерацією, і це лише деякі з маркерів, які сприяють встановленню вікової редукції. окислення чи окислювально-відновний дисбаланс.

Хоча це природний процес, у деяких людей старіння може відбуватися швидше через пошкодження клітин організму вільними радикалами, неефективне відновлення клітин, дегенерацію клітин мозку та глікування, коли білки тіла насичуються цукрами. Потім вони посилюються факторами способу життя, такими як куріння, надмірна вага та нездорове харчування.

Чай ройбуш виробляється з листя, що росте в Південній Африці, і також відомий як червоний чай.

Чай із гібіскусу походить також з Африки.

Чай мате отримують із рослини мате, родича падуба, і найчастіше його вживають у Південній Америці.