Деменція може вражати людей у віці 40, 50 і 60 років. Стан відомий як хвороба Альцгеймера з раннім початком. Коли захворювання мозку вражає більш молодих людей, можуть з’явитися “незвичайні” симптоми, на які слід звернути увагу.

The Alzheimer’s Research UK попереджає, на що ви повинні звертати увагу, коли аномальні білки починають порушувати нормальне функціонування мозку.

По-перше, людина, що страждає недоумством, може зіткнутися з “проблемами зору”. Це може ускладнити оцінку відстані, швидкості або відстаней, і у потерпілого можуть виникнути проблеми з розпізнаванням об’єктів.

По-друге, може розвинутися афазія, коли людині важко знайти правильні слова, щоб передати те, що він хоче сказати. Ще один симптом раннього початку хвороби Альцгеймера-зміна особистості і поведінки.

Спочатку ці зміни можуть бути непомітними, але люди з порушеним мозком можуть стати поганим в настрої, дратівливими, менш впевненими в собі і проявляти менший інтерес до занять, які вони колись любили.

Депресія і тривога можуть викликати схожі зміни особистості, тому важливо звернутися за порадою до лікаря, щоб допомогти встановити діагноз.

За словами представників the Alzheimer’s Research UK, люди з порушеним мозком можуть заплутатися в незнайомих ситуаціях. вони також можуть втратити відчуття місця і часу.

Один з класичних ознак, пов’язаних з деменцією, втрата пам’яті, також може вражати людину з раннім початком хвороби Альцгеймера. Ключовий спосіб визначити, чи є втрата пам’яті проблемою чи ні, – це заважає вона повсякденному житті.

«Це може включати в себе забування повідомлень або недавніх подій, які зазвичай запам’ятовуються, або повторення питань», – пояснили в благодійній організації.