Італійська дієтологиня Елізабетта Макорсіні з центру Humanitas назвала 5 кращих продуктів для прискорення метаболізму. Однією з рекомендацій є вживання риби, багатої Омега-3.

Як пояснює фахівець, фізична активність, як і конституція людини, відіграє велику роль, але все ж правильно підібрані продукти здатні прискорити обмін речовин, а значить, результати схуднення матимуть місце в будь-якому випадку. Наприклад, вживання гострої їжі може бути відмінною “підмогою для організму”, що пояснюється і збільшенням частоти серцевих скорочень, пов’язаних з метаболізмом, і капсаїцином – речовиною, що пригнічує апетит і допомагає перетворювати білі жирові клітини в бурі. Серед варіантів: хрін, імбир, гірчиця, часник, перець чилі.

Спеціаліст додала в список і зелений чай, який дозволяє «спалити» зайві калорії завдяки своїй стимулюючої здатності. Особливо в цьому бере активну участь галлат епігаллокатехіну-тип катехіну, стимулюючим метаболізм. Ефект при цьому досягається при випиванні близько 5 чашок в день напою. Досить ефективно з поставленим завданням справляється і риба, багата Омега-3 – ненасиченими жирними кислотами, які не тільки беруть участь в обміні речовин, але і допомагають регулювати відчуття ситості. Рекомендується їсти лосось, оселедець не менше двох разів на тиждень.

Молочні продукти в свою чергу містять як білки, так і кальцій, а ця комбінація дає можливість зберегти м’язову масу недоторканою, але в той же час сприяє спалюванню жирів, продовжила італійська дієтологиня. Тільки важливо розуміти, що слід вибирати варіанти з меншим вмістом жиру і калорій, інакше всі зусилля зійдуть нанівець.

Одним з кращих продуктів, що прискорюють метаболізм, є і грейпфрут, так як має в своєму складі нарингін і нарингенін, які є потужними антиоксидантами, що сприяють зниженню рівня холестерину і тригліцеридів. Важливо: при прийомі ліків необхідна консультація фахівця, так як склад плода може впливати на дію медпрепаратів.