Єдиним способом схуднути є створення дефіциту калорій, при якому їх витрата перевищує споживання. Але як це зробити, не голодуючи?

Фахівці з Кембриджського університету дали кілька порад про те, як домогтися схуднення за рахунок корекції раціону харчування, дозволяє не вдаватися до дієт і не голодувати. Їх рекомендації опублікував The Telegraph.

Вживати низькокалорійні продукти. За словами вчених, низькокалорійні продукти можна вживати в досить великій кількості, що позбавляє від психологічного ефекту недоїдання.

Вживати білок. За словами дієтолога Рейчел Кларксон, білок дуже важливий для відчуття ситості. При попаданні білка в шлунок організм пригнічує відчуття голоду.

Читайте також:  4 головні фактори ризику, які підвищують ймовірність інсульту

Більше клітковини. В раціоні тих, що худнуть обов’язково повинні бути продукти, насичені клітковиною, – в першу чергу, овочі, у складі яких не міститься крохмаль. Також корисні цільнозернові злаки і фрукти.

Їсти корисні жири. Хочете схуднути, включіть в раціоні горіхи, оливкова олія, авокадо. Ці продукти містять жири, покращують травлення, сприяють активному виведенню з організму продуктів розпаду, що виникають як результат метаболізму.

Пити воду. Фахівці порадили пити воду під час їжі. За їх словами, вода, сприяючи набуханню клітковини в шлунку, швидше викликає почуття насичення.

Раніше дієтологи розповіли про нешкідливі способи скинути вагу.

Читайте також:  Дієтологи пояснили, скільки м'яса потрібно їсти в холодний період року

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News