Існує багато способів скинути вагу, але не всі безпечні. Схуднення без шкоди для здоров’я – це правильне харчування, регулярні фізичні вправи і позитивний настрій. Пропонуємо вам 5 нешкідливих способів скинути вагу.

Схуднення без шкідливих дієт

Меню багатьох дієт не збалансовано. До того ж, необхідність суворо обмежувати себе в їжі – стрес для організму. У цьому полягає шкода дієт.

Коли нормальне харчування витісняється суворою дієтою, організм сприймає це як стрес. Він починає спалювати свої ресурси, щоб підтримувати свою життєдіяльність. Ймовірно, вага почне швидко йти. Але ж людина не може довго дотримуватися жорсткої одноманітної дієти. Коли вона повернеться до звичайного харчування, то почне поправлятися ще більше. Це пояснюється тим, що організм прагне відновити свій баланс надміру. Тому перший крок до того, щоб безпечно скинути вагу – забути про шкідливі дієти і перейти до здорового харчування для схуднення.

Здорове харчування для схуднення

Сама нешкідлива дієта – здорове харчування для схуднення. Перегляньте свій раціон:

  • Скоротіть споживання простих вуглеводів на 20% (хліб, макарони, каші, випічку);
  • Свіжі овочі та фрукти є обов’язковою частиною здорового харчування для схуднення;
  • Повністю відмовтеся або скоротіть до мінімуму споживання спиртних напоїв;
  • Виключіть з раціону безглузді рідкі калорії – солодку газовану воду, соки, морси, чай і каву з цукром;
  • Їжте невеликими порціями 4-5 разів на день, ретельно пережовуючи їжу.
Вода – для схуднення без шкоди

Вода теж є особливою складовою здорового харчування для схуднення. Пийте не менше 2 л води в день. Якщо між прийомами їжі випивати 2 склянки чистої води, обмін речовин прискориться. Тобто, прискорюється спалювання жиру.

Вода не дає нам з’їсти зайве. Відомо, що часто організм плутає голод і спрагу. Значить, замість того, щоб випити склянку води, ми починаємо їсти. А ще склянка води, випита за 15 хвилин до їжі, дозволяє насититися меншою порцією.

Фізична активність: надійний спосіб скинути вагу

Вибирайте фізичне навантаження з урахуванням свого стану здоров’я. Це можуть бути танці, йога, біг вранці, плавання, тренажери та ін. Але заняття повинні бути регулярними. Зазвичай достатньо займатися 3 рази на тиждень, щоб схуднути і зміцнити м’язи.

Шукайте можливість рухатися у всіх звичних справах. Частіше ходіть пішки, не користуйтеся ліфтом, якщо можна піднятися сходами. Проводьте більше вільного часу на вулиці.

Гарний настрій як спосіб схуднення без шкоди

Негативні емоції і жалість до себе провокують багатьох людей з’їсти що-небудь калорійне, солодке. Підсвідомо це допомагає відволіктися від психологічних проблем. Знайдіть для себе постійні джерела позитивних емоцій (хобі, спілкування з дітьми, прогулянки з друзями і т.д.). Коли ви в гарному настрої, вам, швидше за все, не захочеться поглинати шоколадки. А значить, ви будете легко контролювати своє харчування і худнути.

Якщо ж у вас з’явиться бажання боротися зі стресом за допомогою їжі, спробуйте замінити солодке яблуком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?

ЕФЕКТИВНІ ВПРАВИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ

ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ СХУДНЕННЯ