Ідея підтримувати здоров’я за допомогою їжі приваблює багатьох, і індустрія, заснована на ЗСЖ, активно просуває окремі продукти в якості найкорисніших. Але які вони в реальності?

Кориця. У цій прянощі міститься органічна сполука альдегід, який, як вважається, має цілий спектр дуже корисних властивостей. Зокрема, серед здібностей кориці перераховуються зменшення ваги, регуляція апетиту, зниження холестерину у діабетиків. Але що потрібно врахувати? Корисні властивості коричного альдегіду проявилися у випробуваннях із застосуванням речовини в дуже високій концентрації. Щоб кориця давала реальний ефект, її потрібно їсти в кількості мінімум 13 грамів за день, а це не таке вже й легке завдання.

Темний шоколад. Його дійсно корисний інгредієнт теобромін сприяє зниженню тиску. Правда, за умови, що дозування складе мінімум 1 грам в день. Для цього доведеться з’їсти плитку – 100 грамів шоколаду. На такій «дієті» набір ваги практично гарантований.

Чорниця. Ця ягода звеличується за свої корисні властивості, але чи не перебільшена її цінність? Чорниця є чудовим джерелом антиоксиданту ресвератролу. Проблема в тому, що для отримання «робочої дози» даної речовини потрібно з’їдати більше 10 000 ягід в день. Щоб зміцнити організм іншим корисним інгредієнтом чорниці – антоціанами, які позитивно впливають на серце, ягоду потрібно з’їдати в обсязі 150-300 ягід в день.

Продовження на наступній сторінці: 1 2