ГоловнаНовини Здоров'яУ Великобританії лікарі лікували рак у вагітної без її відома

У Великобританії лікарі лікували рак у вагітної без її відома

Під час операції з видалення апендициту, медики зрозуміли, що причиною поганого самопочуття жінки був не апендицит, а Рідкісна форма раку.

Вагітна

Коли 34-річна Рейчел Он була на шостому місяці вагітності, у неї виник сильний біль в животі та інші симптоми, характерні для запалення апендикса. Було прийнято рішення провести операцію, пише Daily Mail.

Під час операції лікарі зрозуміли, що причиною поганого самопочуття Рейчел був зовсім не апендицит. У неї виявилася рідкісна форма раку-псевдоміксома черевної порожнини, швидше за все, вагітність загострила симптоми хвороби. Медики видалили злоякісне утворення і вирішили не говорити майбутній мамі про її хворобу, поки не народиться дитина, так як у неї вже була загроза викидня.

Читайте також:  Заморожені продукти: які найкорисніші?

Вже після пологів медики розповіли жінці, що вона хвора на рак. Спочатку вона розлютилася, так як лікарі приховали від неї надзвичайно важливу інформацію. Але операція пройшла успішно, після чого Рейчел доносила дитину, чого могло не статися в іншому випадку. Подальші обстеження показали, що рак не поширюється.

До речі, як зазначили медики, саме вагітність допомогла своєчасно провести операцію. Вони вважають, що через тиск плоду пухлина проявила себе досить рано і тому для Рейчел і її сім’ї ця історія закінчилася позитивно.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News