Ці прості звички можна виробити за час карантину, щоб потім худнути легко і непомітно!

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я наполягають на тому, що наш спосіб життя надає на здоров’я (і на вагу) більш істотний вплив, ніж генетика або зовнішній вплив. А це означає, що тим, хто хоче схуднути або зафіксувати свою ідеальну вагу, варто перейняти деякі звички струнких людей. І, до речі, майже всі вони досить прості і навіть приємні.

Снідати

Перше правило відмінної фігури і швидкого метаболізму — ніколи не пропускати сніданок. Друге правило: встановити режим таким чином, щоб сніданок починався в перші 40 хвилин після пробудження. Третє правило: сніданок повинен бути багатий білком і ненасиченими жирами. Дієтологи, а також лікарі різних спеціальностей стверджують, що правильний сніданок не тільки підтримає нас у формі, але і знизить ризик розвитку діабету, серцевих захворювань і навіть деяких форм раку. Так що ніколи не пропускайте сніданок!

Читайте також:  Японські вчені виявили зв'язок між кольором чашки та користю чаю

Багато пити

Кава (без цукру і вершків, зрозуміло) після сніданку, чиста вода протягом дня, чай у другій половині дня – всі ці напої не тільки допоможуть вам підтримати здоровий баланс рідини в організмі, але і допоможуть схуднути. По-перше, ми часто приймаємо за голод спрагу — і якщо пити часто, можна істотно скоротити кількість споживаних зайвих калорій. А, по-друге, досить кількість рідини-необхідна умова швидкого метаболізму.

Бути активним

Навіть якщо ваш спосіб життя ближче до сидячого, ніж активного, ви можете поліпшити дещо прямо зараз: просто введіть у своє життя правило 6/60. Це правило передбачає, що кожну годину, чим би ви не займалися, ви робите перерву і протягом 6 хвилин виконуєте просту гімнастику-або відправляєтеся на прогулянку. Вчені підтвердили, що шестихвилинної активності достатньо, щоб усунути уповільнення метаболізму, яке настає після годинної нерухомості — і протягом наступних 54 хвилин ваш організм старанно переробляє калорії і запасений жир в енергію.

Читайте також:  Ці 2 добавки небезпечно приймати разом

Їсти повільно

“Не поспішай!”, “Жуй як слід!”, “Не відволікайся!”- ваша мама була абсолютно права, коли говорила вам все це. Чим повільніше і зосередженіше ми їмо, тим більше шансів вчасно помітити сигнал про насичення — і з’їсти саме стільки, скільки потрібно. Ви здивуєтеся, наскільки менше їжі вам потрібно, щоб відчувати себе енергійною і бадьорою весь день, кожен день.

Висипатися

Ми не втомлюємося повторювати: найпростіше і найкраще, що ви можете зробити для свого здоров’я (і красивої фігури заодно) — це лягти спати раніше і проспати стільки, скільки потрібно саме вам. Недолік сну небезпечний для нашого здоров’я, по‑справжньому небезпечний: люди, хронічно не висипаються, більш уразливі для хвороб серця, судин і раку, у них вище шанси зіткнутися з когнітивними порушеннями в старшому віці, нарешті, вони простіше набирають вагу і важче від нього позбавляються. Не дозволяйте нікому позбавляти вас сну-бережіть себе! Ви-це і правда найпрекрасніше, що є в цьому світі.

Читайте також:  Лікар попередила про щоденні звички, які псують зір