ГоловнаНовини Здоров'я5 причин щодня їсти яблука

5 причин щодня їсти яблука

Зовсім недавно вчені з’ясували, що в одному яблуці міститься 100 млн бактерій, багато з яких корисні. А ось ще 5 причин щодня вживати ці чудові фрукти.

яблука

Запобігають старечому недоумству. Яблука захищають клітини нейронів від окисного стресу, тим самим знижуючи нейротоксичність. А це дуже важливо для профілактики старечого недоумства.

Зменшують ризик інсультів. Дослідники встановили, що щоденне вживання яблук набагато знижує ризик розвитку інсульту. Це найнебезпечніше порушення мозкового кровообігу, часто приводить до непоправних наслідків.

Запобігають ожирінню. Яблука містять клітковину, що збільшує відчуття ситості на тривалий період і запобігає переїданню. А це є відмінною профілактикою ожиріння.

Читайте також:  Проведення 2 годин на тиждень на природі покращує здоров'я і стан психіки

Знижують ризик діабету. За рахунок присутності поліфенольних антиоксидантів яблука пов’язані зі зменшенням ризику одного з найпоширеніших у світі метаболічних розладів діабету.

Допомагають боротися з астмою. Як вже було сказано вище, яблука насичені антиоксидантами. А ці корисні речовини захищають легкі від окислювальних пошкоджень, що дуже важливо при боротьбі з астмою.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News