ГоловнаНовини Здоров'яВчені: Сало корисне для здоров’я

Вчені: Сало корисне для здоров’я

Вчені провели нове дослідження, в ході якого визначили вплив різних продуктів на організм людини. В результаті було встановлено, що сало дуже корисне для здоров’я, але в обмеженій кількості.

Сало

Багато хто вважає, що продукт зі свинини є дуже жирним і калорійним, тому швидко призведе до ожиріння. Однак насправді сало дуже корисне для здоров’я, особливо в сукупності з часником і житнім хлібом. Щоб забезпечити організм необхідними мікроелементами, досить їсти щодня всього невеликий шматочок продукту.

Сало заповнює запас арахідонової кислоти, стабілізуючої роботу внутрішніх органів. Крім цього продукт виводить токсини і має антиоксидантний ефект. У салі є велика кількість вітаміну А, який добре впливає на шкіру і підшлункову залозу, а вітамін E допомагає клітинам відновитися і нормалізує циркуляцію крові.

Читайте також:  Як може вплинути на організм щоденне вживання кисломолочного сиру?

Варто розуміти, що в кожному продукті харчування є певне протипоказання. Сало необхідно вживати в міру, оскільки тільки тоді продукт принесе користь.

Найкраще проконсультуватися з дієтологом, який складе оптимальний раціон для конкретного випадку з урахуванням побажань клієнта. В іншому випадку можуть бути протипоказання.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News