В останні роки мода диктує нам, що густі брови це неймовірно стильно. Однак з тонких ниточок, здавалося б, просто неможливо відростити щось більше. Фахівці в сфері краси запевняють, що це повна дурість. Ми розкриємо п’ять секретів, які допоможуть вам стати власницею гарних і густих брів.

По-перше, самим простим способом знайти густі брови є татуаж. Якщо ви виберете достойного професіонала в цій сфері, ви зрозумієте, що турбуватися не про що. Мікроблендинг і стандартний татуаж здатний створити справжні чудеса. Такі брови будуть зберігатися на термін від року до декількох років. Все залежить від типу вашої шкіри і якості пігменту, який використовує майстер татуажу.

По-друге, якщо ви не відрізняєтеся густими бровами, то завжди можна малювати їх самостійно. Чим і займаються тисячі представниць прекрасної статі по всій планеті. Єдиний мінус — це потрібно робити щодня, а без належного досвіду ризикуєте отримати нерівні або не однакові брови.

В-третіх, існують прості рецепти, здатні допомогти відростити брови. Для цього можна взяти касторове масло і вимитий пензлик від туші перед сном проходитися пару раз по бровам. Масло буде активізувати зростання волосків — не мине й кількох місяців, як ви помітите зміни.

По-четверте, можна використовувати інші види олій. До корисних для брів відносяться лляна, обліпихова, ялицева. Повторіть ті ж дії, що і у вищезгаданому секреті, щоб відростити брови.

По-п’яте, обов’язково робіть масаж брів. Можна використовувати власні пальці, якими потрібно пощипувати і масажувати брови по всій лінії росту. Також корисно використовувати не сильно жорстку зубну щітку в якості масажера. Це допоможе поліпшити кровообіг, а, як наслідок, і ріст волосся.

Корисно використовувати декілька методів у сукупності. Тоді ви зможете досягти більшого результату в більш короткий термін.

Джерело: 7mednews