Бесіду потрібно вміти вести. Причому неважливо дружня це розмова або ділова. Для того, щоб навчитися цього, психологи вирішили дати три корисних поради людям. Ми про них розповімо сьогодні.

По-перше, необхідно знайти тему бесіди. Вона повинна зайти в те русло, яке стосується і вас, і співрозмовника, тобто те, що вас оточує. Так чи інакше, ви зумієте знайти ті сторони життя, які співрозмовників об’єднають.

По-друге, щоб підтримати розмову, потрібно задавати такі питання, які не потребують відповіді «так» або «ні». Запитання не повинні бути занадто простими, вони повинні бути відкритими. Замість того, щоб запитати: «А чи сподобався вам вчорашній день?», краще запитати: «Як пройшов ваш день?». Це не така велика різниця, але вона дозволить вам продовжити бесіду на кілька речень і зачепитися за яку-небудь тему.

Читайте також:  П'ять ефективних способів захиститися від раку кишківника

До речі, те ж саме стосується відповідей на питання. Якщо вас про щось запитують, не слід відповідати коротко: чим більше інформації, тим краще. Мета будь-якого питання — продовження розмови, тому не обривайте його мізерними відповідями.

По-третє, треба розуміти, як правильно закінчити будь-яку розмову. Вона повинна завершуватися на витонченій ноті, позитивно і з добрим посилом. Наприклад, можна сказати: «Я був радий з вами поспілкуватися» або «Це була чудова бесіда, сподіваюся, повторимо». Співрозмовник обов’язково запам’ятає і, як правило, саме так заводяться приємні знайомства.

Користуйтеся цими порадами і помітите, як покращаться ваші світські бесіди в кращу сторону.

Читайте також:  Визначити дефіцит йоду можна за деякими зовнішніми ознаками

Джерело: 7mednews