ГоловнаНовини Здоров'яЯк говорити з людьми правильно? Три корисних поради

Як говорити з людьми правильно? Три корисних поради

Бесіду потрібно вміти вести. Причому неважливо дружня це розмова або ділова. Для того, щоб навчитися цього, психологи вирішили дати три корисних поради людям. Ми про них розповімо сьогодні.

розмовляти

По-перше, необхідно знайти тему бесіди. Вона повинна зайти в те русло, яке стосується і вас, і співрозмовника, тобто те, що вас оточує. Так чи інакше, ви зумієте знайти ті сторони життя, які співрозмовників об’єднають.

По-друге, щоб підтримати розмову, потрібно задавати такі питання, які не потребують відповіді «так» або «ні». Запитання не повинні бути занадто простими, вони повинні бути відкритими. Замість того, щоб запитати: «А чи сподобався вам вчорашній день?», краще запитати: «Як пройшов ваш день?». Це не така велика різниця, але вона дозволить вам продовжити бесіду на кілька речень і зачепитися за яку-небудь тему.

До речі, те ж саме стосується відповідей на питання. Якщо вас про щось запитують, не слід відповідати коротко: чим більше інформації, тим краще. Мета будь-якого питання — продовження розмови, тому не обривайте його мізерними відповідями.

По-третє, треба розуміти, як правильно закінчити будь-яку розмову. Вона повинна завершуватися на витонченій ноті, позитивно і з добрим посилом. Наприклад, можна сказати: «Я був радий з вами поспілкуватися» або «Це була чудова бесіда, сподіваюся, повторимо». Співрозмовник обов’язково запам’ятає і, як правило, саме так заводяться приємні знайомства.

Користуйтеся цими порадами і помітите, як покращаться ваші світські бесіди в кращу сторону.

Джерело: 7mednews