Чи помічали ви втому посеред дня, або навіть прямо з ранку, якщо і виспалися сьогодні? Як часто спостерігаєте такий стан? Чи пов’язаний він безпосередньо з вашим здоров’ям або ж визначається іншими, наприклад, екологічними факторами? Рівень нашої енергії залежить не тільки від відпочинку або сну, але і особливостей харчування. Зокрема, улюблені продукти можуть виявитися головним ворогом для вашого лібідо!

Замість пристрасної любові міцний сон з хропінням

Багато закохані пари фліртують за вечерею, щоб довести рівень пристрасті до межі, але часто після трапези бажання інтимної близькості пропадає зовсім, або замінюється відчуттям сонливості і втоми. Найвірогідніше, це непорозуміння визначається складовими вашого вечірнього раціону! Потрібно уникати деяких анти-афродизіаків в якості елементів вечері, щоб забезпечити пристрасний вечір без проблем з шлунком і інших подібних ефектів. Радимо напередодні пристрасної ночі кохання відмовитися від таких продуктів.

1. Боби

Ця білкова їжа давно оцінена шанувальниками здорової їжі — не марно, адже в своєму складі боби містять велику кількість клітковини і антиоксидантів, які підтримають вашу фігуру в тонусі. Але разом з цим боби — анти-афродизіак, та ще й з супутнім газоподібним фактором. Може, побоювання з приводу метеоризму і перебільшені, але при інтимному контакті краще мати на увазі їх відмітну особливість, ніж після шкодувати про надмірне вживання.

Читайте також:  Симптоми цих трьох видів раку часто помилково сприймають за щось інше

2. Молочний шоколад

Це смачне ласощі наповнене анандамидом і фенілетіламіном, двома сполуками, які викликають звільнення в тілі ендорфінів внаслідок фізичної активності різного роду. Відомий в народі як афродизіак, какао сприяє тому, що шкіра стає більш чутливою. Але він може також ненавмисно зробити людину млявою.

Доктор Фран Волфиш з Беверлі-Хіллз, психотерапевт, розповідає:
«Більшість людей думають про «шоколад», як про афродизіак, але, аналізуючи своїх пацієнток, я можу стверджувати, що шоколад робить їх слабкими і тимчасово знижує їх потяг та лібідо»!

3. Риба

Якщо ви вирішили відвідати ресторан, де подають морепродукти і перекусити устрицями або рибою спільно зі своїм партнером, спробуйте обмежити споживання рибних делікатесів. Згідно з одним дослідженням від 2013 року, несприятливі промислові засоби, такі як поліхлоровані біфеніли, що перебувають під забороною в США, можуть наслідувати природним гормонам людини, викликати рак у дорослих, і володіють небезпечними наслідками для репродуктивного здоров’я. Яке вже там лібідо!

Читайте також:  Як пережити 35-градусну спеку

4. Смажені страви

Відмовте собі в жирній їжі, такої як бургери і нагетси — подібна їжа не сприяє якісним любовним утіхам. Відомо, що трансжири в смаженій їжі різко знижують бажання обох партнерів. Побічним наслідком надмірного вживання такої їжі може стати різке збільшення кількості хворих сперматозоїдів, і зменшення шансів на вагітність у жінок. Чоловікам і жінкам слід уникати вживання картоплі фрі саме перед постільними справами.

5. Попкорн з мікрохвильової печі

Цей популярний перекус відмінно підходить для того, щоб вгамувати голод, але разом з тим може значно знизити статевий потяг. Хімічні речовини, що використовуються у внутрішній підкладці мішків для приготування попкорну в мікрохвильовій печі, і містяться в антипригарних горщиках і каструлях, провокують зниження статевого потягу у чоловіків. Згідно з даними іншого дослідження, проведеного в 2009 році, ця упаковка для попкорну містить перфторалкильні кислоти такі, як ПФОК і ПФОС, і саме вони, як відомо, значно знижують кількість вироблюваної сперми.

Читайте також:  Названо несподівані причини нетипового похмілля

Уникайте щоденних харчових анти-афродизіаків, щоб зберегти своє лібідо в належній формі завжди. Не забувайте включати у свій раціон продукти, що містять складні вуглеводи, вітаміни і мінерали, харчуйтеся збалансовано на щоденній основі, щоб бути в гарному самопочутті і придатній для активного відпочинку формі!

Ви можете докладніше дізнатися про продукти, які «крадуть» активність і виключити їх повністю зі свого раціону, щоб бути зарядженим на нові звершення постійно, чи то успіхи в кар’єрі або зустріч зі старими знайомими після важкого дня! Звичайно ж, в ліжку теж!
У будь-якому випадку, не беріть в ліжко з собою попкорн — вас чекають справи куди цікавіші! Максимум — варене яйце!

Джерело: HeadInsider