Зарубіжний дієтолог Ахмед Сабрі розкрив заходи, які допоможуть швидко позбутися від жиру в області сідниць. Однією з порад є відмова від вживання кави.

За словами фахівця з харчування, позбутися від жирових відкладень в причинному місці також непросто, як і в області талії. Багато людей не розуміють, чому заняття спортом так довго не дають результату. Суть полягає в тому, що слід враховувати харчові вироби, які мають місце в раціоні. Зокрема, не слід віддавати перевагу всім видам горіхів і молочним продуктам, які містять високий вміст жирів, таких як молоко, вершки, вершкове масло.

Заборона і на крохмалисті складові, таких як макарони, рис, картопля фрі. Від жирного м’яса також заради схуднення слід відмовитися. Уникати важливо газованих напоїв і подібних різновидів, багатих кофеїном.

Рекомендацією Ахмеда Сабрі є і мінімізація бобових всіх видів з-за їх токсичності для печінки і нирок, серця і головного органу центральної нервової системи. Фруктів і овочів ж повинно бути на столі завжди в достатній кількості.

«Дієта повинна бути здоровою і природною, без оброблених продуктів», – зазначив дієтолог.

Що стосується рухової активності, то для швидкого схуднення в області сідниць хороші командні вправи на щоденній основі і без перерви. Фізичні вправи в рази збільшують кровообіг, в результаті чого жирові відкладення зникають найбільш активно.