Сніданок закладає основу для решти дня, а харчування в цілому формує основу для всього життя. Тому важливо вибирати правильні продукти, в першу чергу, на початку дня. Експерти рекомендують уникати п’ять видів сніданків, щоб прожити довше.

Йогурт з високим вмістом цукру

Зазвичай цей продукт вважається здоровим. Однак він таїть в собі небезпеку у вигляді великої кількості доданого цукру. Він не містить поживних речовин і дуже калорійний. Мед, сиропи, патока, концентрований фруктовий сік, столовий цукор – все це додані цукру, згідно USDA.

Вплив цукру на організм експерти оцінили за допомогою дослідження. Воно опубліковане в медичному журналі JAMA Internal Medicine. Виявилося, учасники експерименту, які протягом 15 років отримували від 17% і більше своїх щоденних калорій з цукру, мали ризик померти від серцевих захворювань на 38% більше, ніж ті, хто отримував менше 10% калорій з доданого цукру. Альтернативою звичайному йогурт може стати несолодкий грецький йогурт.

Читайте також:  Дієтолог попередила, з чим категорично не поєднується кисломолочний сир

Мюслі

На перший погляд вони також можуть здатися корисними, проте в них найчастіше міститься багато цукру, а також солі і жиру, говорить експерт з довголіття, доктор медицини Данін Фрюге.

Ці речовини можуть загрожувати довголіттю. Занадто велика кількість натрію пов’язана з підвищеним ризиком розвитку гіпертонії, яка, за даними Міністерства сільського господарства США, є основною причиною інсульту та серцевих захворювань. Багато жирів в раціоні може призвести до діабету, захворювань серця, шлунково-кишкового тракту та інших проблем, що безпосередньо впливають на тривалість життя, передає портал Livestrong.

Заморожені страви надвисокої обробки

Оброблені харчові продукти є основним джерелом натрію в раціоні. Високий вміст солі може сприяти підвищенню тиску та іншим хворобам, що загрожують довголіттю, стверджує доктор Фрюге.

Читайте також:  Фактори, через які ви пахнете «смачніше» для комарів

Випічка

Смачна випічка, така як млинці, вафлі та пончики, часто є найгіршим варіантом сніданку. Це пов’язано з великою кількістю оброблених інгредієнтів. Вони не тільки підвищують рівень цукру в крові, але і не можуть достатньо вгамувати голод, пояснює експерт. Через це після випічки швидко хочеться з’їсти ще що-небудь. Більшою мірою це відноситься до покупної випічки. Будинки можна приготувати корисні млинці і вафлі з цільнозернового борошна і без додавання цукру.

Енергетичні батончики

Вони можуть бути висококалорійними, але не давати почуття задоволення від прийому їжі. Тому батончик часто супроводжує ще що-небудь. В результаті споживана калорійність протягом дня значно підвищується. На регулярній основі це може призвести до збільшення ваги та ожиріння. Такі зміни здатні викликати проблеми з тиском, холестерином, серцем і навіть мозком, говорить доктор Фрюге.

Читайте також:  Чому засмагати – це шкідливо?