Метаболізм – це швидкість спалювання калорій, від якої залежить стрункість нашої фігури. І є способи цю швидкість різко підвищити.

Розмір талії

Хочете вірте, хочете ні, але коло талії важливіше за вагу. Для жінок талія більше 89 см вважається фактором ризику рядом захворювань. Для чоловіків талія обсягом від 101 см і вище може бути причиною занепокоєння. Вкрай важливо позбутися вісцерального жиру або жиру на животі, щоб тримати свій метаболізм під контролем.

Рівень цукру в крові

Ще одним фактором, що відіграє ключову роль у підтримці метаболічного здоров’я, є рівень цукру в крові. Діабет другого типу підвищує ризик розвитку метаболічного синдрому. Якщо рівень цукру в крові натще перевищує 100 мг/дл, слід звернутися до лікаря, щоб уникнути ускладнень зі здоров’ям.

Рівень тригліцеридів та холестерину

Ви повинні враховувати рівень тригліцеридів та холестерину під час вимірювання свого метаболічного здоров’я. На думку експертів, рівень тригліцеридів вище за 100 може бути проблемою, а високий рівень холестерину також є фактором ризику розвитку метаболічного синдрому. Найкращий спосіб контролювати свій метаболізм – стежити за рівнем тригліцеридів та холестерину.

Тиск має бути нормальним

Підтримка артеріального тиску є одним із найважливіших факторів, який, як вважається, знижує ризик для здоров’я. Виявляється, тиск також грає вирішальну роль у підтримці та метаболічного здоров’я. Нормальний діапазон артеріального тиску становить 130/80 мм рт. ст. Все, що вище за цей показник, може бути ознакою метаболічного синдрому або будь-якого іншого захворювання. Краще бути напоготові і контролювати рівень артеріального тиску.

Рівень сечової кислоти

Чи знаєте ви, що високий рівень сечової кислоти може бути шкідливим для метаболічного здоров’я? Дослідження, опубліковане в Scientific Reports, показало, що високий рівень сечової кислоти здатний підвищити ризик серцево-судинних захворювань, метаболічного синдрому та діабету. Як правило, підвищений показник сечової кислоти пов’язаний із артритом, але це не єдиний варіант. Все це також може стати на заваді нормальному функціонуванню метаболічного здоров’я.