Чи хотіли б ви дізнатися, як виглядатиме ваше обличчя через 3-5 років? Тепер це можливо. І зовсім без використання графічних редакторів. Адже існує діагностичний апарат Visia — прилад, який дозволяє косметологам забезпечити найточнішу діагностику стану шкіри, та спрогнозувати, як ваше обличчя виглядатиме в майбутньому. Консультація косметолога, доповнена діагностикою на апараті Visia допомагає:

 • Виявити проблеми зі шкірою на поточний момент.
 • Підібрати коректну схему догляду.
 • Попередити вікові зміни та покращити загальний стан шкіри обличчя.

А також визначити доцільність проведення тих чи інших косметологічних процедур: чисток, пілінгів, лазерного шліфування.

Особливості апарату Visia

Діагностичний апарат миттєво аналізує шкіру вашого обличчя за основними критеріями. Серед них:

 • зморшки та вікові зміни;
 • рівень зволоженості;
 • розмір пор та текстура шкіри;
 • забрудненість шкіри;
 • пігментація, веснянки, рубці;
 • наявність пошкоджень, запалень, розацеа та інших “червоних зон”. 

Процедура діагностики на апараті Visia проводиться в декілька етапів:

 1. Косметолог візуально оглядає вас, запитує інформацію про домашній догляд та процедури, проведені в минулому. Дізнається про скарги на стан шкіри.
 2. Спеціаліст вводить дані про ваш вік, стать, тип шкіри й розпочинає діагностику.
 3. Апарат робить декілька знімків вашого обличчя, щоб проаналізувати стан шкіри за переліченими вище параметрами. А потім — виводить результати на монітор та моделює зображення вашої шкіри через 3-5 років. 

Базуючись на отриманій інформації, косметолог з вищою точністю зможе оцінити стан вашої шкіри, коректно підібрати догляд та процедури для досягнення бажаного ефекту. А ви — можете на 100% бути задоволеною станом власного обличчя. 

Окрім того, саме за допомогою періодичної діагностики на апарті, косметолог зможе відстежувати, наскільки добре працюють призначені засоби, й чи є обрана схема лікування шкіри обличчя ефективною. 

Кому підійде діагностика стану шкіри на Visia?

Для цієї процедури немає вікових та інших суттєвих обмежень. Тож якщо ви бажаєте правильно підібрати догляд, покращити стан шкіри, попередити вікові зміни — можете звернутися на консультацію до косметолога, який проводить діагностику стану шкіри на апараті Visia. Але уважно ставтеся до вибору спеціаліста. Успішність діагностики залежить від інтерпретації отриманого результату, а стан вашої шкіри — від догляду та процедур, які вам призначить косметолог.

*На правах реклами