Включення в раціон квасолі і горіхів. Ці продукти багаті клітковиною і корисними жирними кислотами (горіхи), які допомагають знизити рівень «поганого» холестерину. У районах з найбільш високою тривалістю життя люди з’їдають в середньому одну порцію бобових в день. У свою чергу, включення у щоденний раціон харчування жмені горіхів може продовжувати життя за рахунок свого сприятливого впливу на серцево-судинну систему, що забезпечується комплексом ненасичених жирних кислот, важливих для серця і судин, а також поліфенолів, які сприяють омолодженню клітин.

Мінімум насиченого жиру. Дослідження говорять про те, що кожні 2% насичених жирів в день збільшують ризик передчасної смерті від інсульту або інфаркту на 16%. На думку медиків, ставку в харчуванні потенційним довгожителям потрібно робити на мононенасичені жири.

Читайте також:  Лікар розповіла, як жінці підготуватися до старіння

Здатність керувати стресом. Хронічний стрес сприяє підвищенню вироблення гормону кортизолу, з чим пов’язані ризики надмірного зростання жирової тканини, діабету другого типу, а також хвороб серця і судин. Медитація, дихальна гімнастика, фізичні вправи, а також хобі, пов’язані з рукоділлям. Вчені рекомендують вдаватися до будь-якої творчої діяльності і практик, які дають ефект зняття стресу – в цьому питанні головне знайти щось своє.

Продовження на наступній сторінці: 1 2
Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News