Щоб худнути ефективніше, рекомендується вживати більше багатої білком їжі і продукти, які прискорюють обмін речовин.

Процес схуднення може бути дуже складним – часом стрілка на вагах повзе вниз дуже повільно. Але є продукти, ефективність яких у боротьбі із зайвою вагою була доведена в ході досліджень.

Так, вчені встановили, що люди, які їдять на сніданок яйця, худнуть швидше тих, хто снідає іншими ситними стравами. Це пов’язано з тим, що яйця дуже поживні, прекрасно засвоюються та містять багато корисних речовин, які допомагають запустити обмін речовин вранці.

Доведено, що включення в раціон продуктів з великим вмістом білка допомагає худнути. Справа в тому, що при перетравленні тих чи інших продуктів організм витрачає енергію. На розщеплення вуглеводів йде всього близько 5% отриманих калорій, а для засвоєння білків організму потрібно витратити майже третину отриманих калорій. У раціон варто включити курячу грудку, пісну телятину, індичку, квасоля та інші бобові, молочні продукти, рибу, морепродукти.

Схуднути допомагають не тільки продукти, але і спеції. Так, в червоному перці міститься речовина, яка знижує рівень холестерину і прискорює метаболізм.

Для схуднення потрібно пити достатньо рідини. А ще є два напої, які допоможуть скинути вагу – зелений чай і кава. Завдяки вмісту кофеїну і великій кількості антиоксидантів, ці напої покращують метаболізм і запускають процес спалювання жиру. Але варто пам’ятати, що цукор, який ви додаєте в напої, не йде на користь. Також не варто зловживати ні кавою, ні чаєм.